Kontakt

 

Cresto AB
Lägatan 3
302 63 Halmstad

Telefon: 035-710 75 00
E-post:
support@cresto.se
order@cresto.se

Öppettider
Mån-tors 8.15 - 16.15
Fre 8.15 - 14.15


Vill du komma i kontakt med
Skyddas kundtjänst?
Tel: 0321 - 67 73 30
E-post: customerservice@skydda.com

 

Använd gärna formuläret för att kontakta oss. Fält markerade med * måste fyllas i.


Kundsupport

Sofia Runnström

Sofia Runnström

Kundsupportchef
+46 35 710 75 03
sofia.runnstrom@cresto.se

Lisbeth Lindström

Lisbeth Lindström

Kundsupport
+46 35 710 75 02
lisbeth.lindstrom@cresto.se

Caroline Magnusson

Caroline Magnusson

Tjänstekoordinator
+46 35 710 75 16
caroline.magnusson@cresto.se

Försäljning

Benny Eriksson

Benny Eriksson

Försäljning

+46 35 710 75 08

benny.eriksson@cresto.se

Stefan Johansson

Stefan Johansson

Kategorichef - Norden

+46 35 710 75 07

stefan.johansson@cresto.se

Sören Bendixen

Sören Bendixen

Key Account Manager Export

+45 35 710 75 11

soren.bendixen@cresto.se

Jeremy Dugan

Jeremy Dugan

Key Account Manager - UK

+44 35 710 75 09

jeremy.dugan@cresto.se

Jesper Lindquist

Jesper Lindquist

Key Account Manager Export

+46 35 710 75 27

jesper.lindquist@cresto.se

Anders Nilsson

Anders Nilsson

Säljare

+33 768 429 600

anders.nilsson@cresto.se

Produktutveckling

Jonny Magnusson

Jonny Magnusson

Kategorichef PPE-System

+46 35 710 75 26

jonny.magnusson@cresto.se

Tjänster - utbildning, installation & service

Michael Gullvert

Michael Gullvert

Kategorichef Tjänster

+46 35 710 75 15

michael.gullvert@cresto.se

Alexander Lundh

Alexander Lundh

Teknisk Expert - Installationer System. +46 35 710 75 18

alexander.lundh@cresto.se

Mikael K. Andersson

Mikael K. Andersson

Teknisk Expert. +46 35 710 75 17

mikael.k.andersson@cresto.se

Joakim Tunjen

Joakim Tunje

Instruktör

+46 35 710 75 20

joakim.tunje@cresto.se

Love Nordström

Love Nordström

Montör / Installation

+ 46 35 710 75 19

love.nordstom@cresto.se

Dmitriy Kolosovskiy

Dmitriy Kolosovskiy

Servicetekniker

+46 35 710 75 21

dmitriy.kolosovskiy@cresto.se

Instruktörer

Alexander Carlsson

Alexander Carlsson

Instruktör

alexander.carlsson@cresto.se

Andreas Mårtensson

Andreas Mårtensson

Instruktör

andreas.martensson@cresto.se

Inköp & Ekonomi

Hanna From

Hanna From

Inköp

+46 35 710 75 25

hanna.from@cresto.se

Marknadsföring

Johanna Ny

Johanna Ny

Grafisk Formgivare / Marknadskoordinator

+46 35 710 75 28

johanna.ny@cresto.se

Produktion

Jakob Ejlersen

Jakob Ejlersen

Supply Chain Manager

+46 35 710 75 32

jakob.ejlersen@cresto.se

Mikael Andersson

Mikael Andersson

Produktionsplanerare

+46 35 710 75 33

mikael.andersson@cresto.se

Lena Storm

Lena Storm

Arbetsledare

+46 35 710 75 34

lena.storm@cresto.se

Per-Olof Emanuelsson

Per-Olof Emanuelsson

Produktionstekniker

+46 35 710 75 36

Per-Olof.Emanuelsson@cresto.se

VD

Patrik Malterling

Patrik Malterling

VD/Produktområdeschef

+46 35 710 75 01

patrik.malterling@cresto.se