Kontakt oss

 

Cresto AB
Lägatan 3
SE- 302 63 Halmstad
Sverige

Telefon: +46 10 45 47 500
Fax: +46 10 45 47 501
E-post:
support@cresto.se
order@cresto.se

Åpningstider
Mandag til torsdag: 8 .00 - 16.30
Fredag: 8.00 - 14.30


Vil du komme i kontakt med vår kundetjeneste?
Skydda Norge AS
Tlf: 22 88 44 10
E-post: post@skydda.no

 

Bruk gjerne skjemaet under for å kontakte oss. Felt markert med * må fylles ut.


Customer Support

Sofia Runnström

Sofia Runnström

Customer Support Manager
+46 10 45 47 503
sofia.runnstrom@cresto.se

Lisbeth Lindström

Lisbeth Lindström

Customer Support
+46 10 45 47 502
lisbeth.lindstrom@cresto.se

Caroline Magnusson

Caroline Magnusson

Training & Service Coordinator
+46 10 45 47 516
caroline.magnusson@cresto.se

Sales

Benny Eriksson

Benny Eriksson

Sales Sweden

+46 10 45 47 503

benny.eriksson@cresto.se

Stefan Johansson

Stefan Johansson

Key Account Manager - Nordics

+46 10 45 47 522

stefan.johansson@cresto.se

Sören Bendixen

Sören Bendixen

Key Account Manager Export

+46 10 45 47 516

soren.bendixen@cresto.se

Jesper Lindquist

Jesper Lindquist

Key Account Manager Export

+46 10 45 47 514

jesper.lindquist@cresto.se

Anders Nilsson

Anders Nilsson

Sales

+33 768 429 600

anders.nilsson@cresto.se

Product developement

Jonny Magnusson

Jonny Magnusson

Category Manager PPE/System

+46 10 45 47 507

jonny.magnusson@cresto.se

Bo Sander

Bo Sander

Category Manager Rescue Devices

+45 20 24 00 49

bo.sander@cresto.se

Services - Training, installation & services

Michael Gullvert

Michael Gullvert

Category Manager Services

+46 10 45 47 508

michael.gullvert@cresto.se

Alexander Lundh

Alexander Lundh

Technical Expert – Installation System. +46 10 45 47 517

alexander.lundh@cresto.se

Joakim Tunje

Joakim Tunje

Instructor

+46 70 555 82 13

joakim.tunje@cresto.se

Love Nordströmt

Love Nordström

Installer

+ 46 72 50 64 118

love.nordstom@cresto.se

Martin Jönsson

Martin Jönsson

Service Technician

+46 10 45 47 515

martin.jonsson@cresto.se

Dmitriy Kolosovskiy

Dmitriy Kolosovskiy

Service Technician

+46 10 45 47 515

dmitriy.kolosovskiy@cresto.se

External Partners/Instructors

Alexander Carlsson

Alexander Carlsson

Instructor

alexander.carlsson@cresto.se

Andreas Mårtensson

Andreas Mårtensson

Instructor

andreas.martensson@cresto.se

Purchasing & Accounting

Hanna From

Hanna From

Purchasing

+46 10 45 47 504

hanna.from@cresto.se

Monika Mattsson

Monika Mattsson

Accounting officer

+46 10 45 47 505

monica.mattsson@cresto.se

Marie Johansson

Marie Johansson

Purchasing / Accounting

+46 10 45 47 524

marie.johansson@cresto.se

Marketing

Johanna Ny

Johanna Ny

Graphic designer / Marketing Coordinator

+46 10 45 47 519

johanna.ny@cresto.se

Production

Mikael Andersson

Mikael Andersson

Production manager

+46 10 45 47 509

mikael.andersson@cresto.se

Niklas Persson

Niklas Persson

Production planner

 

niclas.persson@cresto.se

Lena Storm

Lena Storm

Teamleader

+46 10 45 47 506

lena.storm@cresto.se

Per-Olof Emanuelsson

Per-Olof Emanuelsson

Product Technician

+46 10 45 47 511

Per-Olof.Emanuelsson@cresto.se

CEO

Patrik Malterling

Patrik Malterling

CEO

+46 10 45 47 510

patrik.malterling@cresto.se